Serdeczne życzenia na nowy 2019 rok!
31 grudnia 2018
Zdzisław Dąbczyński. Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Allegro Charytatywni.
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
12 stycznia 2019

Piosenki inspiracji pełne!

Przygotowania idą pełną parą! Za nami kolejny etap prac związany z projektem muzycznym, jakiego dotąd nie było. Piosenki inspiracji pełne, czyli esencja wiedzy życiowej i biznesowej zawarta w tekstach i melodii. Premiera już wkrótce. Czekajcie cierpliwie na inspiracje i życiowskazy piosenką.

W zaciszu jednego z krakowskich studiów dźwiękowych sumiennie pracowaliśmy nad realizacją ścieżki dźwiękowej do płyty CD. Inspiracje i życiowskazy piosenką, bo tak będzie się nazywała płyta, już niebawem ujrzą światło dzienne. Nagrane piosenki, a zarazem krótkie komentarze do ich tekstów, będą niepowtarzalne. Zazwyczaj śpiewa się bowiem o życiu, jego blaskach i cieniach, tymczasem moja płyta dotyczyć będzie nie tylko życia. To również pełna inspiracji podróż ku przedsiębiorczości. Słuchacze znajdą na płycie piosenki o potędze czasu, sile uśmiechu, trwałości przekonań. Jak również – mające dość pozytywistyczny wydźwięk – piosenki o doświadczeniu wspólnego działania, odpowiedzialności, znaczeniu pracy i misji drogowców. Tematy, niezwykle mi bliskie, które zgłębiałem i nadal zgłębiam na co dzień.

Inspiracje i życiowskazy piosenką, to płyta powstała na kanwie moich doświadczeń życiowych i biznesowych. Przez ponad 30 lat praktyki przedsiębiorcy wypracowałem swój własny kod sukcesu. Każdy kto zaczyna, nie ma łatwego startu, to fakt. Jest to droga trudna, ale też pełna satysfakcji. Co więcej, niektóre problemy są uniwersalne dla każdej z branż. Śpiewam też trochę o tym, o pewnym uniwersalnym kodzie postępowania. Płyta to zbiór moich wskazówek i inspiracji, którymi chce się z Tobą drogi słuchaczu podzielić. Jestem niezwykle ciekaw Twojej opinii. Płyta będzie dostępna wyłącznie w sprzedaży online. Znajdziesz ją w sieci allegro oraz olx.

Inspiracje iżyciowskazy piosenką. Premiera płyty Zdzisława Dąbczyńskiego

Mam szczerą nadzieję, że piosenki, które Wam dedykuję, staną się dla Was zbiorem inspiracji, dzięki któremu na wiele aspektów życia i biznesu spojrzycie inaczej. Utwory skłaniają do refleksji, a tym samym sprawiają, że nasze życie i biznes z każdym dniem będą się stawać lepsze i ciekawsze. Proszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości – premiera już wkrótce!

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.