Serdeczne życzenia na nowy 2019 rok!
31 grudnia 2018
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
12 stycznia 2019

Piosenki inspiracji pełne!

Przygotowania idą pełną parą! Za nami kolejny etap prac związany z projektem muzycznym, jakiego dotąd nie było! Piosenki inspiracji pełne, czyli esencja wiedzy życiowej i biznesowej zawarta w tekstach i melodii. Premiera już wkrótce. Czekajcie cierpliwie.

W zaciszu jednego z krakowskich studiów dźwiękowych sumiennie pracowaliśmy nad realizacją ścieżki dźwiękowej do płyty CD, która już wkrótce ujrzy światło dzienne. Nagrane piosenki, a zarazem krótkie komentarze do ich tekstów, będą niepowtarzalne. Zazwyczaj śpiewa się bowiem o życiu, jego blaskach i cieniach, tymczasem moja płyta dotyczyć będzie nie tylko życia, ale również przedsiębiorczości. Słuchacze znajdą na płycie piosenki o potędze czasu, sile uśmiechu, trwałości przekonań, a także – mające dość pozytywistyczny wydźwięk – piosenki o doświadczeniu wspólnego działania, odpowiedzialności, znaczeniu pracy i misji drogowców.

Mam szczerą nadzieję, że piosenki, które Wam dedykuję, to staną się dla Was zbiorem inspiracji, dzięki któremu na wiele aspektów życia i biznesu spojrzycie inaczej. Proszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości – premiera już wkrótce!

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.