Piosenki inspiracji pełne!
11 stycznia 2019
Prezentacja dla studentów ASBIRO w Warszawie
4 marca 2019

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Tylko do 23 stycznia trwa licytacja książek „Inspiracje i drogowskazy” w serwisie „Allegro. Charytatywni”. Trzy egzemplarze książki, w trzech różnych językach, z dedykacją i autografem autora, można wylicytować w ramach zbiórki na rzecz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kolejny, już 27. finał WOŚP, odbędzie się 13 stycznia 2019 roku, a jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Hasłem przewodnim tegorocznego finału WOŚP będzie hasło „Pomaganie jest dziecinnie proste”.

Niech naszym małym zaangażowaniem w wielką społeczną aktywność WOŚP stanie się ta symboliczna licytacja książek, która pod patronatem małopolskiego sztabu WOŚP odbywa się na łamach serwisu „Allegro. Charytatywni”. Kto tylko zechce wesprzeć WOŚP, a zarazem chciałby sięgnąć po książkę „Inspiracje i drogowskazy”, ten nie ma lepszej okazji. Jeszcze przez kilka najbliższych dni, tj. do 23 stycznia, można licytować trzy wyjątkowe książki z dedykacją i autografem autora. Gorąco zachęcamy tym bardziej, że całkowity zysk z licytacji trafi na konto WOŚP.

ALLEGRO. CHARYTATYWNI. Licytuj książki „Inspiracje i drogowskazy” na rzecz WOŚP!

Tegoroczna zbiórka środków w ramach 27. finału WOŚP zostanie przeznaczona przede wszystkim na racz zakładów diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Środki mają umożliwić podniesienie standardu wyposażenia szpitali. Do szpitali trafić mają tak zaawansowane urządzenia jak rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

Naszą licytację polecamy Waszej uwadze!

 

 

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.