Piosenki inspiracji pełne!
11 stycznia 2019
Przedsiębiorczość I Prezentacja dla studentów ASBIRO w Warszawie
4 marca 2019

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Zdzisław Dąbczyński dołącza do akcji na rzecz WOŚP. Tylko do 23 stycznia trwa licytacja książek „Inspiracje i drogowskazy” w serwisie „Allegro. Charytatywni”. Trzy egzemplarze książki, w trzech różnych językach, z dedykacją i autografem autora, można wylicytować w ramach zbiórki na rzecz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

27. finał WOŚP

Kolejny, już 27. finał WOŚP, odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W efekcie, po raz kolejny najmłodsi podopieczni szpitali zostaną obdarowani specjalistyczną aparaturą. To inicjatywa, która od lat przynosi wymierne korzyści. W ten sposób szpitale w całej Polsce zostają obdarowane potrzebnym sprzętem. Hasłem przewodnim tegorocznego finału WOŚP będzie hasło „Pomaganie jest dziecinnie proste”.

Inspiracje i drogowskazy, to pozycja dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są rozwojem osobistym. To osobista refleksja nad trzydziestoletnią drogą przedsiębiorcy. Zdzisław Dąbczyński dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przede wszystkim to źródło wielu cennych inspiracji. Każdy, kto odnajduje w sobie zacięcie do działania i przedsiębiorczości, z pewnością powinien po ten praktyczny poradnik sięgnąć.

Zdzisław Dąbczyński. Inspiracje i drogowskazy

Niech naszym małym zaangażowaniem w wielką społeczną aktywność WOŚP stanie się ta symboliczna licytacja książek. Akcja pod patronatem małopolskiego sztabu WOŚP odbywa się na łamach serwisu „Allegro. Charytatywni”. Kto tylko zechce wesprzeć WOŚP, a zarazem chciałby sięgnąć po książkę „Inspiracje i drogowskazy”, ten nie ma lepszej okazji. Zdzisław Dąbczyński przyłączył się do akcji wraz ze swoją debiutancką książką. Jeszcze przez kilka najbliższych dni, tj. do 23 stycznia, można licytować trzy wyjątkowe książki z dedykacją i autografem autora. Gorąco zachęcamy tym bardziej, że całkowity zysk z licytacji trafi na konto WOŚP.

ALLEGRO. CHARYTATYWNI. Licytuj książki „Inspiracje i drogowskazy” na rzecz WOŚP!

Tegoroczna zbiórka środków w ramach 27. finału WOŚP zostanie przeznaczona przede wszystkim na racz zakładów diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Środki mają umożliwić podniesienie standardu wyposażenia szpitali. Do szpitali trafić mają tak zaawansowane urządzenia. To m.in.rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

Dlatego też warto przyłączyć się do akcji. Pomagajmy, bo „pomaganie jest dziecinnie proste”. Naszą licytację polecamy Waszej uwadze!

 

 

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.