Przedsiębiorczość I Prezentacja dla studentów ASBIRO w Warszawie
4 marca 2019
Rozum i emocje w życiu i biznesie. Prezentacja dla Towarzystw Biznesowych SA w Tarnowie
13 marca 2019

Prapremiera płyty Zdzisława Dąbczyńsiego „Inspiracje i życiowskazy piosenką” w serwisie muzycznym SoundCloud

Już wkrótce, z początkiem kwietnia, ukaże się moja pierwsza płyta CD pt. „Inspiracje i życiowskazy piosenką”. Znajdziecie na niej siedem wyjątkowych piosenek o życiu i przedsiębiorczości. Prapremiera płyty miała miejsce 7 marca 2019 w serwisie muzycznym SoundCloud.

Inspiracje piosenką

Oficjalna premiera mojej debiutanckiej płyty odbędzie się 1 maja 2019 roku. Będzie dostępna w sprzedaży online. Utwory, które zebrałem na tej płycie, mają dla mnie znaczenie szczególne. Każda z tych piosenek wyraża jakiś istotny fragment moich obserwacji życiowych i biznesowych. Śpiewam o przekonaniach, które czasem stają się niebezpieczne niczym kamienie, o wspaniałym doświadczeniu wspólnego działania; śpiewam o potędze czasu, sile uśmiechu, a także o trudzie i odpowiedzialności pracy drogowców, która tak często jest niedoceniana. To zbiór moich refleksji tak życiowych, jak i zawodowych powstałych na kanwie ponad trzydziestoletniej praktyki przedsiębiorcy.

Inspiracje i życiowskazy piosenką. Premiera płyty Zdzisława Dąbczyńskiego.

Od lat moją ogromną pasją jest muzyka. To przestrzeń, która pozwala mi swobodnie wyrażać uczucie i emocje. Gram na gitarze, pisze słowa i wyrażam siebie. To właśnie pasja skłoniła mnie do wydania debiutanckiej płyty. Piosenki, które dedykuję moim słuchaczom, to zbiór inspiracji, które pozwalają inaczej spojrzeć na wiele aspektów życia i biznesu. Zatrzymać się, zastanowić i zainspirować. Te piosenki to w pewnym sensie także muzyczna adaptacja inspiracji i drogowskazów. Dzieliłem się nimi z czytelnikami na łamach książki pod takim właśnie tytułem (wyd. Studio Emka, 2016). Mam nadzieję, że te piosenki przynajmniej niektórych słuchaczy pobudzą do refleksji, a tym samym sprawią, że nasze życie każdego dnia będą stawiać się lepsze.

Niech te piosenki Wam w duszy grają, bo do lepszego jutra zachęcają!

Prapremiera płyty „Inspiracje i życiowskazy piosenką” miała miejsce 7 marca 2019 roku w serwisie muzycznym SoundCloud. Możesz ją wysłuchać w serwisie. Link można znaleźć tutaj: „Inspiracje i życiowskazy piosenką”. Oficjalna premiera płyty Zdzisława Dąbczyńskiego odbędzie się 1 maja 2019 roku. Płyta dostępna będzie jedynie w sprzedaży online. Znajdziesz ją w sieciach allegro i olx.

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.