Klub Świadomego Życia prelekcja Zdzisława Dąbczyńskiego
Klub Świadomego Życia
4 stycznia 2017

„The Business Model Canvas – Widzieć, żeby wiedzieć”

KNSK OPEN The Business Model Canvas – Widzieć, żeby wiedzieć

W ramach KNSK Open! miałem zaszczyt wygłosić prelekcję „The Business Model Canvas – Widzieć, żeby wiedzieć” oraz przeprowadzić w ramach warsztatów wraz z ambitnymi studentami wybrane pomysły na życie i biznes. Spotkanie odbyło się 15 grudnia. Byłem gościem Koła Naukowego działającego przy Zakładzie Systemów Komunikacyjnych Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej i przedstawiłem jeden z najpopularniejszych dzisiaj szablonów modelu biznesowego –  Business Model Canvas, opracowany przez Alexa Osterwaldera.

Tutaj możesz przeczytać relację ze spotkania http://www.dabczynski.pl/blog/inspirujace-knsk-open-spotkanie-ze-studentami-politechniki-krakowskiej/

 

 

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.