Pobierz bezpłatnie e-booka i audiobooka tylko do 18 listopada!
1 listopada 2018
Za nami inspirujące spotkanie na krakowskiej barce
15 listopada 2018

Tydzień Przedsiębiorczości w Krakowie I Zdzisław Dąbczyński

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już wkrótce! Jako prelegent wydarzenia będę miał przyjemność podzielić się swoją refleksją i doświadczeniem ponad trzydziestoletniej drogi przedsiębiorcy.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Podczas „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”, który przypada między 12 a 18 listopada br., będę miał wielką przyjemność przekazać część mojej wiedzy i doświadczenia. Spotkanie kierowane będzie do młodych przedsiębiorców, jak również studentów ostatnich lat studiów oraz młodych absolwentów wyższych uczelni. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ prelegentami będą praktycy biznesu. Przedsiębiorcy, którzy na co dzień wybrali trudną, aczkolwiek satysfakcjonującą drogę zawodową. To praktyczna dawka wiedzy, ponieważ część problemów, które napotykamy jest wspólna nie zależnie od branży. Zapraszam na słynną krakowską barkę. Startujemy 14 listopada br., o godz. 18.00, w Krakowie, w Barce przy Wiśle (ul. Podgórska 16). Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja możliwa przez stronę Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Spotkanie na krakowskiej Barce.

Otwórz się na sukces

Obok mnie, prelegentem spotkania „Otwórz się na sukces”, będzie również Rahim Blak – przedsiębiorca, networker, szkoleniowiec i dyrektor generalny agencji social media Click Community oraz współzałożyciel pierwszego eCRM dla e-commerce Edrone. Wydarzenie adresowane jest do aktywnych, pełnych pasji, przedsiębiorczych osób. Wszystkich tych, którzy chcą pozyskać nową wiedzę oraz podzielić się swoimi sukcesami. Ponadto, którzy są również ciekawi historii przedsiębiorców, których firmy skutecznie działają na polskim i zagranicznym rynku.

W ramach mojej prezentacji przedstawię trzy filary, które decydują o tym, że nasze życie albo jest pełne działania i przedsiębiorczości, albo staje się bezcelowym dryfowaniem po różnych losowych falach. Po pierwsze będę więc mówił o naszej świadomości doświadczania świata i reagowania na różnego rodzaju bodźce. To bowiem, jak się czujemy, jakie emocje nas wypełniają i jak odbieramy świat w dużej mierze decyduje o tym jaką postawę przyjmujemy. Możemy albo stawić czoła różnym wyzwaniom, albo rychło się poddać i popaść w życiowy marazm. Po wtóre, omówię także niezwykle dla mnie ważny, wykuty na przestrzeni wielu lat mojej działalności, „kod sukcesu”. To swoista esencja mojej wiedzy z zakresu skutecznego działania i osiągania wyznaczonych celów. Przedstawię wreszcie uczestnikom spotkania także moją autorską receptę na budowanie zespołu i dobre inspirowanie pracowników do działania. „Zarządzam, czy dryfuję?” – oto pytanie, z którym zamierzam zmierzyć się podczas spotkania w ramach krakowskiej edycji „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”.

Na barce nie zabranie, rzecz jasna, również inspirujących piosenek, które stały się integralną częścią moich wystąpień. Nasze pasje – jak mawiam – to źródło naszej witalności!

 

Program spotkania:

17:30 – 18:00 Rejestracja i networking przy kawie
18:00 – 18:10 Otwarcie spotkania
18:10 – 19:10 „O znakach inspirujących dla przedsiębior – czości i życia” – Zdzisław Dąbczyński
19:10 – 19:50 „Strategia przetrwania w biznesie” – Rahim Blak
19:50 – 20:10 Mikrofon dla każdego („open mic”)
20:10 – 21:30 Poczęstunek, networking

Spotkanie poprowadzi: Aleksandra Glinka
Spieszcie się, ponieważ liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.
Formularz rejestracyjny dostępny będzie od 5 listopada.

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia!

Zdzisław Dąbczyński

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.