Nauka języków obcych. Zdzisław Dąbczyński w tuchowskim liceum.
Kolejne spotkanie z licealistami w Tuchowie
22 kwietnia 2014
Zdzisław Dąbczyński warsztaty PWSZ Tarnów
PWSZ w Tarnowie. Warsztaty z planowania kariery zawodowej
16 grudnia 2016

Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości

Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości. Z wielką przyjemnością uczestniczyłem w cyklu warsztatów zorganizowanych w ramach „Uniwersytetu Wiedzy Praktycznej i networkingu po sądecku!” przez Fundację Pomyśl o Przyszłości. Poznałem doświadczenia managerów, właścicieli firm i mogłem podzielić się z nimi swoją wiedzą. Szczególnie cenna jest dla mnie możliwość podzielenia się doświadczeniem ze studentami, którzy wkraczają na rynek pracy i intensywnie poszukują pomysłu na swoją przyszłość, próbując obrać właściwą drogę zawodową.

Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości

Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości, a szczególnie Uniwersytet Wiedzy Praktycznej to szereg inspirujących wykładów. To również miła atmosfera i ogromna dawka pożytecznej wiedzy. Mam nadzieję, że i mój wykład stał się cenną wiedzą, pomocną w budowaniu zawodowej pozycji na rynku pracy.

To dla mnie wielki zaszczyt uczestniczyć w tak inspirujących i wartościowych wykładach. Jak również obcować zarówno z przedsiębiorcami, którzy osiągnęli sukces, jak i młodymi ludźmi, którzy na ten sukces dopiero będą pracować.

Miałem przyjemność podzielić się swoim doświadczeniem – jako właściciel firmy WIMED, a także jako propagator zdrowego stylu życia, miłośnik sportu. Po pierwsze opowiedziałem o strategii zarządzania firmą oraz planowaniu własnego biznesu. Co więcej w kolejnym wystąpieniu mogłem podjąć także równie ważny dla mnie temat – jak w prosty i skuteczny sposób wspomagać dobrą kondycję. Dlatego też mam nadzieję, że mój wykład był równie inspirujący jak pozostałe.

Inspiracje i drogowskazy

Kontynuacja tych myśli / inspiracji / wątków została przeze mnie szczegółowo opisana w książce „Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia”. Gorąco zachęcam do przeczytania tej pozycji. Więcej na temat książki znajdziesz na stronie http://www.dabczynski.pl/inspiracje-drogowskazy/

Zachęcam także do przeczytania relacji z Uniwersytetu Wiedzy Praktycznej i obejrzenia zdjęć, dostępnych na stronie internetowej Fundacji Pomyśl o Przyszłości http://www.pomysloprzyszlosci.org/projekty/pozostale-projekty/uniwersytet-wiedzy-praktycznej/relacja/

Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości - wykład Zdzisława Dąbczyńskiego

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.