Od pomysłu do przedsiębiorstwa I Zdzisław Dąbczyński
12 maja 2018
Tydzień Przedsiębiorczości w Krakowie I Zdzisław Dąbczyński
2 listopada 2018

Pobierz bezpłatnie e-booka i audiobooka tylko do 18 listopada!

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze! Z racji zbliżającego się „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” udostępniam dla Was, zupełnie bezpłatnie, pierwszy rozdział mojej książki pt. „Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia”, a także pierwszy rozdział audiobooka nagranego przez Tomasza Schimscheinera.

Poniżej linki. Pamiętajcie – będą aktywne tylko do końca „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”, a więc do 18 listopada br. Przy okazji raz jeszcze zapraszam na moje spotkanie autorskie, które odbędzie się 14 listopada o godz. 18.00, w Barce na Wiśle przy ul. Podgórskiej 16. Korzystajcie! Pozdrawiam!

  1. E-BOOK „Inspiracje i drogowskazy”. Bezpłatny pierwszy rozdział
  2. AUDIO-BOOK „Inspiracje i drogowskazy. Pierwszy rozdział w interpretacji Tomasza Schmscheinera

    

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.