Zdzisław Dąbczyński. Inspiracje i drogowskazy. Pasja. Odwaga. Energia do działania.
Pasja napędza do działania
10 maja 2019
Zdzislaw Dąbczyński Wimed.
Przystanek Sukces, czyli jak sieje i uprawiam tak zbieram
19 maja 2019

„Żyj w obfitości”. Doroczna konferencja Towarzystw Biznesowych w Warszawie

Za nami 9. edycja konferencji „Żyj w obfitości’ organizowanej przez Towarzystwa Biznesowe S.A. W sobotę, 11 maja, w hotelu InterContinental w Warszawie, przed publiką blisko dwustu polskich przedsiębiorców, przedstawiłem opowieść o mojej drodze od planów i ambicji do prężnie działającej firmy.

Żyj w Obfitości. Konferencja. Zdzisłąw Dąbczyński. Inspiracje i Drogowskazy.

 

Żyj w obfitości

Konferencja „Żyj w obfitości” to coroczne wydarzenie zrzeszające praktyków różnych dziedzin i branż, dzielących się swoim doświadczeniem. Spotkanie jest doskonałą okazją do tego, by z jednej strony dzielić się doświadczeniem i czerpać inspiracje do codziennej pracy, a z drugiej strony – wzmacniać relacje biznesowe i rozwijać nowe kontakty. „Żyj w obfitości” to konferencja, która pozwala czerpać z doświadczenia innych, a tym samym w umiejętny sposób kreślić własną drogę ku spełnieniu w życiu osobistym i zawodowym. Obfitość to przecież właściwa miara między niedostatkiem a nadmiarem, to przestrzeń, w której nasze talenty i pasje mogą rozwijać się w sposób najpełniejszy.

Wydarzenie organizowane jest co roku z inicjatywy Towarzystw Biznesowych. To prężnie rozwijająca się organizacja, która zrzesza polskich przedsiębiorców pracujących w kraju i zagranicą. Towarzystwa tworzą dla przedsiębiorców przyjazną przestrzeń rozwoju kładąc silny nacisk na networking i uczenie się od siebie nawzajem.

Jako pierwszy prelegent konferencji, występując na jej miałem przyjemność wystąpić wśród takiego grona znamienitych uczestników, jak Mariusz Strzecha, Sebastian Jaworowski, czy Marcin Szołajski.

Żyj w Obfitości. Praktyka zawodowa oparta na wartościach.Zdzisłąw Dąbczyński, bard biznesu. Inspiracje i Drogowskazy.

Dzieliłem się z uczestnikami moją drogą ku obfitości. Podzieliłem się historią tworzenia firmy WIMED. Zaczynałem od jednoosobowej działalności, w szopie krytej eternitem, by po latach sukcesywnie i konsekwentnie rozwijanej wizji stać się wiodącym liderem oznakowania dróg w naszym kraju. Podczas wystąpienia, nie zabrakło również akcentu muzycznego! Zaśpiewałem i zagrałem utwór z mojej debiutanckiej płyty „Inspiracje i życiowskazy piosenką”. Podczas wydarzenia można było nabyć obok płyty, moją książkę „Inspiracje i drogowskazy”.  To refleksja nad moją drogą ponad trzydziestoletniej praktyki przedsiębiorcy.

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.