Za nami inspirujące spotkanie na krakowskiej barce
15 listopada 2018
Kolęda życząca jedności, zgody, bliskości, wytchnienia i spełnienia marzeń
22 grudnia 2018

Kolejne spotkanie liderów firm rodzinnych pod patronatem DELOITTE

Tym razem, w połowie grudnia, spotkanie liderów polskich firm rodzinnych odbyło się w Krośnie, w siedzibie firmy Splast, a także w przepięknym Dworze Kombornia. Konferencja dotyczyła przede wszystkim edukacji ekonomicznej dzieci, cyberbezpieczeństwa, ekspansji zagranicznej, a także różnych strategii inwestycyjnych.

Z zainteresowaniem i przyjemnością uczestniczyłem 12 grudnia 2019 roku w kolejnym spotkaniu z cyklu „Wyzwania dla firm rodzinnych”. Dzięki inicjatywie DELOITTE mieliśmy okazję poznać nowoczesny i w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny firmy Splast w Krośnie, a także z bliska przyjrzeć się złożonym procesom produkcyjnym. Następnie udaliśmy się w gościnne progi przepięknego Dworu Kombornia, gdzie odbyła się część konferencyjna, podczas której rozmawialiśmy m. in. o edukacji ekonomicznej dzieci, cyberbezpieczeństwie na przykładzie FFiL Snieżka, ekspansji zagranicznej Nowego Stylu, wizji LPP jako polskiej firmy rodzinnej, historii powstania i rozwoju firmy Splast, a także strategii inwestycyjnej TDJ jako rodzinnej firmy inwestycyjnej. Prelegentami byli – jak zwykle – właściciele i przedstawiciele znanych polskich firm rodzinnych, takich jak FFiL Śnieżka, Splast, Yanko, LPP, Nowy Styl i TDJ.

Polecam filmową relację ze spotkania firm rodzinnych w Krośnie i Dworze Kombornia:

 

Zdzisław Dąbczyński
Zdzisław Dąbczyński
Założyciel firmy WIMED - jednej z najbardziej rozpoznawanych i cenionych w Polsce i Europie firm oferujących oznakowanie drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsiębiorca, innowator, inspirator. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, inspiracjami z ludźmi, którzy szukają własnej drogi, motywacji do działania lub znaleźli się na życiowym zakręcie. Moje refleksje są wynikiem wieloletnich poszukiwań, sprawdzania swoich możliwości, a także pasji tworzenia.